top of page

Co umíme?

Pomoci při správném rozhodování

Pokud víme, že Vám nedokážeme pomoci, nebudeme Vás tahat za nos.

Služby

Marketing

S naším týmem mladých vizionářů sledujeme trendy v marketingu a přinášíme nejnovější inovace. Naše strategie nejsou jen o následování průmyslových standardů, ale o inovaci a ukázání nových přístupů. Nabízíme široké portfolio služeb od sociálních médií po influencer spolupráci.
Vaši marketing povedou profesionálové, kteří rozumí vaší cílové skupině.


Společně dosáhneme úspěchu.

Marketing v Rokkru
Grafické práce v Rokkru

Grafika

Sledujeme trendy, ale zachováváme autenticitu. Propojujeme moderní design s vaší vizí, vytvářejíce grafiku, která oslovuje vaši cílovou skupinu a vyjadřuje podstatu vaší značky. Naše práce není jen o designu, ale o vyprávění příběhů skrze vizuální jazyk.


Nabízíme komplexní designové služby od loga po webový design, které pomáhají vašemu podnikání vyniknout a posunout se vpřed. Kontaktujte nás a společně vytvoříme design, který reflektuje jedinečnost vaší značky a přitahuje nové zákazníky. Vaše vize je naše vášeň.

Tvorba webu

Naše agentura chápe, že webové stránky nejsou jen vizitkou, ale klíčem k online úspěchu. Spojujeme moderní design s funkčností a uživatelskou přívětivostí. Nabízíme komplexní služby od základů po detailní grafický design, přizpůsobené vašim potřebám. Sledujeme trendy, zachováváme autenticitu. Vaše stránky budou plně optimalizované pro všechna zařízení, s důrazem na funkčnost a srozumitelnost. Kontaktujte nás a společně vytvoříme stránky, které přilákají nové zákazníky.

Konzultace v Rokkru

Příbehy klientů:

Při každé nové spolupráci se nám nejedná pouze o dosažení vynikajících výsledků, ale také o vytvoření poutavého vyprávění. Každý jednotlivec nese svůj osobitý příběh, který je unikátní a odlišný od ostatních. Snažíme se tyto příběhy zapojit do vašeho podnikání a udělat ho tak jedinečným a naprosto autentickým.

PATTATINE di MAMA

Pattatine di Mama je restaurace, která nabízí špičkové hranolky, těstoviny a saláty a další pokrmy z kvalitních surovin dovezených z itálie. 

Komplexní Marketing

Za touto restaurací však stojí nejen kvalitní suroviny, ale i silný příběh, kdy manželé z lásky k gastronomii opustili vše a začali budovat tuto značku. 

Gastronomie

Zatímco oni servírují vynikající jídla, my jim poskytujeme kompletní marketingovou strategii, správu webových stránek a grafické práce.

MIMILOVE

Mimilove je mezi našimi prvními klienty, kde jsme měli příležitost se ukázat. Za příležitost jsme jim vděční, jelikož tato spolupráce nám pomohla se zlepšit ve svém oboru.

Grafika a focení

Pomohli jsme jim s fotografiemi jejich úžasných produktů a grafikou pro webové stránky, které sklízejí celorepublikový úspěch.

Obchod s oblečením

Jedná se o jeden z největších e-shopů nabízejících sortiment pro nové rodiče, od výbavy pro novorozence po stylové oblečení pro maminky a těhulky.

Kolík Apartmány

Kolík Apartmány jsou naším srdcovým projektem v našem rodném městě.

Webové stránky

Společně jsme jim pomohli s vytvořením kvalitní webové stránky, která jim podchytila jejich identitu a postavila pevný základ pro budoucí expanzi.

Apartmány

Do budoucna mají velké plány s jejich businessem a my jim přejeme jenom velký úspěch v jejich podnikání!

bottom of page