top of page

Nový konkurent Instagramu? Tiktok chystá novou aplikaci.

Kapitán Indie, stránka TheSpAndroid, co kopá pod kůži kódů a nastavení aplikací s důrazem na Google, právě vybalila balíček plný zajímavostí o TikToku.


Tiktok versus Instagram

Podle autora článku a správce stránky je na spadnutí nový hit - TikTok Photos. To prý bude místo, kde se lidé budou moct svobodně vyřádit se svými fotkami, trochu jako na Instagramu.

A nejen to! Nová aplikace bude prý umět propojovat videa z TikToku s fotkami z TikTok Photos. Ale nemusíš se bát, můžeš je používat odděleně, pokud chceš.


Žádná z těchhle informací zatím nespadla ze stromu potvrzením od oficiálních zdrojů, ale zní to zajímavě, co říkáš?


A než se zapojíš do vzrušení nad novou funkcí, počkej na další zvrat! TikTok by se mohl měnit víc, než bys čekal. Kdo je novým majitelem? No, mohlo by to být kde kdo, protože věci se mění.


V sázce je zákon, který by mohl donutit čínskou společnost ByteDance prodat TikTok. Americká vláda o tom uvažuje a Joe Biden by prý klidně podepsal. A jak reaguje trh? Lidé jako Bobby Kotick, co s videohrami má co dočinění, se už chystají s penězi v ruce. Kotick, co nedávno opustil loď Activision Blizzard, asi cítí šanci. Začínal se s ním pletou nějaké ty skandály, ale peníze to nezměnilo. Tak co, podíváme se, kdo z koho.Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page